Darmowy projekt systemu nawadniania z ofertą na materiał do samodzielnego montażu!
Darmowy projekt systemu nawadniania z ofertą na materiał do samodzielnego montażu!
Pompa Omnitech 1100 230V to wysokowydajna pompa zatapialne przeznaczone do tłoczenia wody czystej w instalacjach podlewania, ogrodowych studniach, zbiornikach oraz systemach hydroforowych. Dzięki solidnej konstrukcji oraz sprawnemu silnikowi elektrycznemu zapewnia stabilną pracę i wysoką efektywność przy minimalnej liczbie przestojów.
Model Omnitech 1100 5" jest idealnym rozwiązaniem zarówno w przydomowych systemach nawadniania, jak i w profesjonalnych instalacjach ogrodniczych, gdzie wymagana jest wysoka kultura pracy przy niezawodności działania.
zasilanie systemów nawadniania ogrodów i trawników
pompowanie wody ze studni głębinowych i zbiorników
podlewanie dużych powierzchni zieleni
instalacje tymczasowe i stałe
solidna konstrukcja i długa żywotność
stabilna praca przy stałym zasilaniu 230 V
dobra wydajność przy niewielkich stratach energii
łatwy montaż i serwis
szeroka kompatybilność z systemami podlewania
idealna do przydomowych i półprofesjonalnych instalacji
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | Omnitech 1100 |
| Typ | pompa głębinowa 5" |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 1,1 kW |
| Maksymalna wydajność | 130 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 65m |
| Średnica przyłącza | 1 1/4" |
| Typ cieczy | czysta woda |
| Temperatura tłoczonej wody | do 35–40 °C |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna / kompozyt |
| Zastosowanie | studnie, zbiorniki, instalacje nawadniające |
Pompa zatapialna Omnitech 1100 montowana jest wewnątrz studni lub zbiornika i zanurzana w wodzie. Wirnik napędzany silnikiem elektrycznym generuje podciśnienie, które zasysa wodę i tłoczy ją do instalacji. Dzięki wydajnej konstrukcji wirnika i silnika woda jest podawana stabilnie, z odpowiednim ciśnieniem i przepływem.
dobieraj długość przewodu do głębokości studni
uwzględnij stratę ciśnienia na długości rur
stosuj filtr wstępny na ssaniu przy zanieczyszczonej wodzie
zadbaj o zabezpieczenia termiczne silnika
montuj pompę pionowo w osi studni lub zbiornika
użyj linki montażowej o dużej wytrzymałości
stosuj zawór zwrotny na wylocie, aby zapobiec cofaniu się wody
po pierwszym uruchomieniu przeprowadź test ciśnienia i wydatku
gdy potrzebujesz stabilnego dużego przepływu wody
przy instalacjach z głębszym ujęciem wody
w systemach wymagających pracy wielosezonowej
do nawadniania trawników, ogrodów i warzywników