Darmowy projekt systemu nawadniania z ofertą na materiał do samodzielnego montażu!
Darmowy projekt systemu nawadniania z ofertą na materiał do samodzielnego montażu!
IBO Magnum 4500 z rozdrabniaczem to mocna pompa zatapialna przeznaczona do pompowania ścieków, wody brudnej oraz cieczy zawierających zanieczyszczenia stałe. Wyposażona w system tnący (rozdrabniacz), skutecznie rozdrabnia większe frakcje, co zapobiega zapychaniu instalacji i umożliwia tłoczenie ścieków na większe odległości.
Silnik o mocy 1,5 kW zapewnia wysoką wydajność oraz dużą wysokość podnoszenia, dzięki czemu pompa sprawdzi się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i półprofesjonalnych.
przepompowywanie ścieków bytowych
opróżnianie szamb i zbiorników
odwadnianie zalanych pomieszczeń z zanieczyszczeniami
systemy przydomowych przepompowni
instalacje kanalizacyjne o małej średnicy rur
moc 1,5 kW – wysoka wydajność i ciśnienie
wbudowany rozdrabniacz (system tnący)
możliwość pracy z silnie zanieczyszczoną cieczą
automatyczna praca dzięki pływakowi
solidna i trwała konstrukcja
idealna do przepompowni ścieków
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | IBO Magnum 4500 |
| Typ | pompa zatapialna z rozdrabniaczem |
| Moc silnika | 1,5 kW |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Maksymalna wydajność | 500l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 20m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| System tnący | tak – rozdrabniacz |
| Temperatura cieczy | do 35 °C |
Pompa wyposażona jest w stalowy mechanizm tnący, który rozdrabnia większe zanieczyszczenia przed ich wtłoczeniem do instalacji. Dzięki temu możliwe jest:
tłoczenie ścieków rurami o mniejszej średnicy,
ograniczenie ryzyka zapchania przewodów,
stabilna praca nawet przy zanieczyszczonej cieczy.
Wyłącznik pływakowy automatycznie uruchamia i wyłącza pompę w zależności od poziomu cieczy.
dobierz pompę do wysokości podnoszenia i długości instalacji
uwzględnij średnicę rury tłocznej
sprawdź zapotrzebowanie na moc przy długich odcinkach
montuj pompę w pozycji pionowej
zapewnij swobodę ruchu pływaka
nie opuszczaj pompy za przewód zasilający
regularnie kontroluj stan mechanizmu tnącego
do przepompowni ścieków w domu jednorodzinnym
gdy ciecz zawiera większe zanieczyszczenia stałe
przy regularnym opróżnianiu zbiorników ściekowych